Станіслав Зозуля, блогер

Помилка олігархічної кліки при Януковичі була, по-перше, в самому Януковичі. Перша особа було неабияк пом’ята, дурна, недорікувата і вкрай обмежена людина. «Прогресивна громадськість» не могла і не хотіла його захищати, а Януковича це особливо не турбувало, належної «роботи» з ними не проводилося. У нього були менти, прокуратура і весь репресивний апарат. Думав, що вистачить. Як показала історія – дуже навіть дарма. До того ж ця «сім’я», яка понад усе.

Але помилка, яку можна виправити за гроші, – це не помилка, а всього лише витрати для олігархів. До того ж, за чужий рахунок. Дівчатка несли бутерброди на Майдан, хлопчики віддавали свої життя … Олігархи змістили Януковича, а найбільш хитрий сам вліз на Банкову і навіть намагається командувати іншими олігархами.

На відміну від Януковича, він у міру харизматичний і до того ж у нього є кілька козирів. Війна, яка «все спише» і крихти зі столу, які кидають цій самій «прогресивній громадськості», а вона, в свою чергу, говорить англійською, пише прожекти, кидає пил в очі і всіляко обманює. Що найбільш гірко – обманює, використовуючи найкращі спонукання найосвіченіших, розумних і чесних людей …

А так, в загальному, нічого не змінилося. ДАІшники на дорогах. Просто забрали у адвокатів режиму один з козирів і вирішили що і навіщо …. Репресивний апарат все одно найкраща гарантія. Ох і даремно!

Джерело: Станіслав Зозуля

БЕЗ КОМЕНТАРІВ