Співробітник ГПУ вимагав неправомірну вигоду за припинення кримінального переслідування

Правоохоронці затримали старшого слідчого Генеральної прокуратури за підозрою у вимаганні 50 тис. доларів хабара. Про це повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко на своїй сторінці у Facebook.

«Хет-трік дня. Генінспекція затримала на місці злочину старшого слідчого ГПУ, який вимагав 50 тис. доларів», – написав він.

Як уточнила у Facebook прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган, 31 липня в Головне управління з боротьби із корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України надійшла заява від громадянина про те, що старший слідчий з особливо важливих справ (ОВС) управління з розслідування ОВС Генпрокуратури, діючи умисно, з використанням свого службового становища, вимагає від нього неправомірну вигоду в сумі 50 тис. доларів за припинення кримінального переслідування в рамках кримінального провадження за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу і неперешкоджання будівельних робіт в с. Крюківщина Київської області.

Згідно зі свідченнями заявника, переслідування почалося 19 липня, коли працівниками Генпрокуратури було проведено огляд будівельного майданчика, а в подальшому стали викликати на допит в якості свідків працівників підприємства.

З метою ускладнення документування протиправної діяльності, працівник прокуратури для одержання неправомірної вигоди як посередника залучив сторонню людину.

Наразі тривають слідчі дії.

О – ОЧИЩЕННЯ31.07.2018 року до Головного управління БКОЗ СБУ надійшла заява від громадянина про те, що старший слідчий…

Gepostet von Лариса Сарган am Donnerstag, 9. August 2018