Потягом можна дістатись Польщі, Словаччини, Чехії, Угорщини, Молдови та Румунії

Після того як 11 червня безвізовий режим з ЄС остаточно набуде чинності, українці зможуть не лише літати до Європи, а ще й подорожувати потягом. У такий спосіб дістатися можна Польщі, Словаччини, Чехії, Угорщини, Молдови та Румунії. Про це пише Tyachiv NEWS.

Зокрема, до Польщі з України щодня курсують три потяги. Квиток на маршрут «Київ-Перемишль» коштує 406 гривень, а дорога займе 6 годин і 25 хвилин. Потяг зупиняється в Коростені та Львові. У той же час зі Львова поїздка обійдеться в 172 гривні. На цьому маршруті можна заощадити, доїхавши до Львова у плацкарті за 107 гривень з Києва, а потім пересісти на «Інтерсіті» до Польщі.

Дорога з Києва до Варшави на поїзді займе 16 годин. Потяг не зупиняється в Україні, а в Польщі проїжджає Холм і Люблін. Квиток коштує 2400 гривень.
Зі Львова курсує поїзд до Вроцлава. Він зупиняється в Кракові та Перемишлі. До кінцевої станції їхати 13 годин. Вартість – 1800 гривень.

У Братиславу в Словаччині можна відправитися на безпересадковому причіпному вагоні. З Києва квиток обійдеться в 2200 гривень. Він курсує через Хмельницький, Тернопіль, Львів та Кошице. Дорога з Києва займе 30 годин. Поїзд їздить п’ять днів на тиждень, крім четверга і п’ятниці, а також він не відправляється 30 серпня, 13 вересня і 15 листопада.

Вартість квитка з Києва до чеської Праги становить 2900 гривень. Поїзд курсує щодня через Вінницю, Хмельницький, Тернопіль, Львів, Чоп та Кошице. Вся дорога займе 32 години і 25 хвилин.

Дешевше обійдеться дорога в Будапешт в Угорщині. Квиток з Києва обійдеться в 1900 грн, зі Львова – 1370 гривень. Поїзд ходить щодня через Вінницю, Хмельницький, Тернопіль, Львів, Чоп та Хайдусобосло. З української столиці дорога займе 23 години і 20 хвилин.

А от до румунського Бухареста зі столиці України можна з’їздити за 2150 гривень і 27 годин. Потяг відправляється по п’ятницях і проходить через Вінницю, Хмельницький та Чернівці.

Нагадаємо,  Євросоюз запустив сайт про правила «безвізу» для українців, де в простій формі висвітлюються головні аспекти для подорожей. Відповідна карта опублікована на сайті «Мандруй відповідально» представництва ЄС в Україні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ