П'єха Стас
Стас П’єха заспівав про «героїчний гумконвой на Донбас»

У затятого «путініста» Кобзона з’явився справжній конкурент. Онук Едіти П’єхи Стас днями взяв участь у концерті в Росії, де разом з хором заспівав про «героїчний гумконвой на Донбас», який РФ регулярно відправляє на схід України.

З вуст артиста пафосно звучать такі рядки: «Даставит груз зємлє радной, наш гуманітарний канвой».

Українці одразу відповіли Стасу П’єсі на пісню про гумконвой: в Мережі з’явилося іронічне відео, змонтоване нібито від імені водія путінського «гумконвою», який везе вантаж на Донбас. У пісні-сповіді водій фури розповідає, що саме він везе на окуповані бойовиками території: туди – зброю, а назад – «200-х».

Відео було опубліковано на YouTube-каналі «Мірко Сабліч». За кілька днів його подивилася майже чверть мільйона юзерів.

До речі, влітку Одеська ОДА не пустила П’єху виступити в Одесі «через його підтримку окупації Криму й пропутінську пропаганду». Кобзон, у свою чергу, неодноразово встиг побувати в окупованому Донецьку з концертами і посиленою охороною.

6 КОМЕНТАРІ

  1. Был бы мужчиной или парнем – фамилие было бы Пьех!!! А так пьехуевый внучек-ватник!!! Пусть забирает кобздона в конвой и к захарченкам-плотницким и в путь к таким же уродам и наркоманам!!!

    • Редкий,тупой ватный лох,Пьехо!Пусть все гопники,рашинские террористы,ублюдки ,наркоманы и любители войн,вернутся на “Рассею” и там покажут все прелести руцкага мира фашистов и конченных хутинских убийц.Мразь рашинская,этот пьехо!Как же достали эти фашистские,дешевые артистишки!

Comments are closed.