Хокінґ: людство повинно якнайшвидше освоїти міжпланетні перельоти, щоб уникнути вимирання

Відомий фізик Стівен Хокінґ запевнив, що людство повинно якнайшвидше освоїти міжпланетні перельоти в наступному столітті, щоб уникнути вимирання. Про це повідомив Newsweek.

Такий невтішний прогноз учений зробив у новому документальному фільмі під назвою «Експедиція. Нова Земля», який буде випущений цього літа.

За словами Хокінґа, основні ризики включають в себе зміну клімату, перенаселення, епідемії і удари астероїдів. Він зазначає, що найближчими об’єктами колонізації можна розглядати Марс і Місяць, а надалі – і екзопланети.

«Хоча ймовірність катастрофи на планеті Земля в нинішньому році може бути досить низькою, вона складається протягом тривалого часу і стає майже стовідсотковою в найближчі 1000 або 10000 років. До цього часу ми повинні переселитися, тому катастрофа на Землі не буде означати кінець людської раси», – підкреслив учений.

Він зазначив, що фундаментальне розуміння людством Всесвіту істотно просунулося за останні роки і що це «славний час, щоби бути живими і проводити дослідження в галузі теоретичної фізики».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ