Жетони продаватимуть по одному-два в одні руки

Київський метрополітен з 15 липня продаватиме жетони по одному-два в одні руки з метою виведення їх з обігу. Про це повідомила речниця підземки  Наталка Макогон на сторінці у Facebook.

Також вона нагадала, що з 15 липня проїзд у метро, як і в наземному транспорті, подорожчає на одну гривню. Кияни можуть зекономити на проїзді завдяки карткам.

«Хто ставив собі нагадування – поповнюйте картки, щоби зекономити. При запису 50 поїздок кожна обійдеться у 3,5 гривні до 15 липня та 4,5 гривні після 15 липня. Загалом місткість картки 100 поїздок», – уточнила Макогон.

Проїзні зі знижками можна також записати на банківську картку MasterCard PayPass.

Столичні жителі зможуть використовувати жетони і разові квитки на наземний транспорт, придбані до подорожчання проїзду 15 липня, до 31 липня.

Крим того, на станціях «Політехнічний інститут» (крайнє ліве вікно) та «Майдані Незалежності» (крайнє ліве вікно) відкрили центри обслуговування пасажирів. Ще два такі центри відкриють найближчим часом.

Як відомо, Київська адміністрація вирішила з 15 липня підняти ціни на проїзд у метро до 5 гривень, у наземному транспорті – до 4 гривень.

Причинами підняття тарифів на проїзд називають зростання цін на пальне, електроенергію, запчастини та збільшення мінімальної зарплати.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ