Також скорочено період, за який враховуються доходи під час призначення субсидії

Київські боржники таки зможуть отримувати субсидії. Але для цього борг за житлово-комунальні послуги має не перевищувати 340 гривень. Про це заявив директор Департаменту соціальної політики КМДА Юрій Крикунов, пише Українська правда. Київ.

«Відтепер при призначенні субсидій на наступний термін, враховуватиметься наявність простроченої заборгованості з оплати послуг понад два місяці. Якщо загальна її сума не перевищує 340 гривень – ви можете спокійно отримати субсидію», – повідомив чиновник.

Він додав, що також з чотирьох кварталів до двох скорочено період, за який враховуються доходи під час призначення субсидії.

Водночас постановою зменшені соціальні нормативи споживання газу для приготування їжі та підігріву води.

«За наявності газової плити та централізованого гарячого водопостачання надається 3,3 куб. м. на одну особу на місяць (було 4,4 куб. м), за наявності газової плити в разі відсутності централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача – 5,4 куб. м (було 7,1 куб. м). За наявності газової плити та газового водонагрівача – 10,5 куб. м (було 14 куб. м)», – підсумував Крикунов.

Нагадаємо, у липні заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник заявив, що споживачам, які мають заборгованість за комунальні послуги, не будуть нараховувати субсидію.  

БЕЗ КОМЕНТАРІВ