У Києві копи взяли хабар блоком цигарок

Київська поліція взяла хабар від торговців тютюновими виробами у вигляді блоку сигарет. Про це у своєму Facebook повідомив журналіст Євген Плінський.

Інцидент стався на перехресті вулиць Юності та Миропольської у Києві, куди Плінський викликав поліцію, повідомивши про факт незаконної торгівлі сигаретами. Патруль прибув не відразу, а тільки через годину і після повторного звернення. Крім того, на відео видно, як під’їжджаючи поліцейські спеціально посигналили, і торговці встигли сховатися.

Сам факт передачі хабара відбувався неподалік, в одному з найближчих дворів – одна з продавців поклала блок сигарет до багажнику патрульного автомобіля.

За словами журналіста, після викриття поліцейські викинули сигарети і тепер заперечують всі звинувачення.

«Згідно з моєю інформацією, співробітники поліції, які фігурують на цьому відео, навіть не відсторонені від виконання своїх обов’язків», – підкреслив Плінський.

Как и обещал, публикую полную версию получения сотрудниками полиции взятки у нелегальных торговцев сигаретами на рынке Юность и всех событий, предшествующих этому.По моей информации фигурирующие на данном видео сотрудники полиции на сегодняшний день даже не отстранены от выполнения своих обязанностей несмотря на резонанс моего прямого эфира, который просмотрело уже больше 80 тысяч человек.Прошу репост данного видео для максимальной огласки фактов. P.S. Вчера вечером после просмотра этого ролика мой восьмилетний сын задал мне несколько серьезных вопросов:- Что такое взятка?- Почему полицейские чуть не задавили папу?- А что хорошие полицейские, которые потом приехали, сделают с плохими?Вопросы сложные, отвечал как мог, понимая важность того, что нельзя чтобы поколение которому сейчас восемь, уже перестало верить полиции и стало ее бояться.Надеюсь на объективное расследование и наказание виновных.Юрій Зозуля, Андрей Крищенко, Надія Максимець (Надежда Максимец)

Gepostet von Evgeniy Plinskiy am Freitag, 29. Juni 2018

Читайте: У Києві затримали двох поліціянтів-хабарників (фото)