Працівники залізничного цеху відмовилися працювати на несправній техніці – жоден локомотив не зрушив з місця

16 травня працівники залізничного цеху криворізького гірничо-металургійного комбінату «АрселорМіттал» розпочали акцію протесту через неналежні умови праці та низьку заробітну плату. Про це повідомляє Первый криворожский.

Представники профспілки підприємства стверджують, що на заводі необхідно провести капремонт обладнання, оскільки воно перебуває в аварійному стані.

У прес-службі Конфедерації вільних профспілок України заявили, що «АрселорМіттал Кривий Ріг» призупинив роботу.

За словами лідера профспілки Юрія Самойлова, робітники першої зміни залізничного цеху відмовилися працювати на несправній техніці, і це фактично паралізувало роботу всього підприємства, бо жоден локомотив не зрушив з місця.

«Оскільки залізничний транспорт обслуговує все виробництво на ПАТ, тобто доставляє сировину й вивозить готову продукцію, то у результаті вже зупинилися й мартенівський та конверторний цехи. А це може призвести до катастрофічних наслідків, тому первинні профспілкові організації, які діють на підприємстві, терміново збираються на спільне засідання й вирішуватимуть, як діяти далі», – пояснив Юрій Самойлов.

Наприкінці березня 2018 року профспілка криворізького гірничо-металургійного комбінату «ArcelorMittal» вимагала від свого керівництва покращити умови праці та підвищити рівень заробітної плати до 1 тисячі євро в гривневому еквіваленті з 1 квітня 2018 року.