РФ конфіскувала у дипломатів США дачу і складські приміщення

У відповідь на законопроект про запровадження нових санкцій проти Росії, Ірану та КНДР, який підтримав Сенат США і тепер має підписати Президент, депутати Держдуми РФ вимагають із 1 вересня скоротити кількість американських дипломатів і заборонити їм користуватися дачею у Підмосков’ї та складським приміщенням у Москві. Про це йдеться в заяві Міністерства закордонних справ РФ.

«Пропонуємо загальну кількість персоналу в американських дипломатичних і консульських установах в Російській Федерації скоротити до 455 осіб», – повідомляють в російському МЗС.

Як заявляють у відомстві, саме така кількість росіян працює в дипустановах Сполучених Штатів.

Крім того, в Кремлі вирішили відібрати доступ в американських дипломатів до приміщень в Росії.

«Російська сторона припиняє з 1 серпня використання посольством США в Росії всіх складських приміщень на Дорожній вулиці в Москві і дачі в Срібному бору», – зазначають у дипустанові.

У свою чергу, член комітету Держдуми Росії з міжнародних справ Віталій Мілонов («Єдіная Росія») пропонує організувати музей холодної війни в складських приміщеннях у Москві, які використовувалися раніше посольством США

За його словами, у цьому «музеї» має бути окремий «куточок Маккейна і Обами»: «Там можна уявити різні експонати, пов’язані з санкціями, показувати відеозаписи виступів республіканських яструбів, влаштувати куточок (сенатора Джона, – ред.) Маккейна й (екс-президента США Барака, – ред.) Обами».

Мілонов відомий за своїми скандальними ініціативами, спрямованими на захист російської «духовності». Нещодавно депутат Держдуми попросив міністерство культури провести допрем’єрну перевірку фільму «Красуня і чудовисько» на предмет пропаганди гомосексуалізму і педофілії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ