На місці інциденту знайшли 7 гільз (раніше повідомлялося про 6 пострілів), їх відправили на експертизу

Стали відомі подробиці стрілянини, яка сталася 31 липня в центрі Івано-Франківська. За кермом авто перебував місцевий підприємець Ігор Гербін, також відомий на прізвисько «Червонець». А стільцем виявися Михайло Дерещук, відомий під прізвиськом «Дира». Він у 2015 балотувався до Івано-Франківської міської ради. Про це пише місцеве видання Фіртка.

Заступник начальника управління Нацполіція в Івано-Францівській області Ігор Бабюк розповів, що постріли були здійснені, коли підприємець сідав у авто на вулиці Шеремети, де розташований його магазин. Водій отримав поранення в тулуб і передпліччя. Його оперують в обласній клінічній лікарні.

Бабюк також повідомив, що нападник під’їхав на машині з іноземною реєстрацією до авто потерпілого. Коли Гербін сідав в «Ауді», стрілок зробив кілька пострілів в упор, після цього сів у свій автомобіль і поїхав в район Бельведерської-Мазепи.

На місці інциденту знайшли 7 гільз (раніше повідомлялося про 6 пострілів), їх відправили на експертизу.

Правоохоронці вже встановили автомобіль, на якому пересувався злочинець. За фактом події порушено кримінальне провадження за попередньою кваліфікацією «замах на умисне вбивство».

До слова, це вже не перший напад на підприємця Ігоря Гербіна.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ