Відповідну рекомендацію ухвалили на вимогу кіберполіції

Деканат Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» розіслав студентам листи, в яких рекомендує їм видалити групи в російських соціальних мережах «ВКонтакте» і «Одноклассники». Про це повідомляє Hromadske.UA.

Як наголошується у документі, відповідне рішення ухвалили на вимогу кіберполіції.

«Згідно з листом із Департаменту кіберполіції Національної поліції України звертаємося до вас з проханням видалити офіційні сторінки груп на ресурсах «Вконтакте» і «Одноклассники». У разі неможливості видалення надішліть лоґін і пароль», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 16 травня 2017 року президент Петро Порошенко підписав указ, яким ввів в дію рішення РНБО про оновлення списку санкцій проти низки російських компаній, серед яких соцмережі «ВКонтакте» і «Одноклассники», компанія «Яндекс» тощо.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, унаслідок блокувань російських сайтів, зокрема, соціальних мереж «ВКонтакте» та «Одноклассники», які довгий час були в топі популярних сайтів, зросла кількість акаунтів українців у Фейсбуці.

Наразі український Facebook, за оцінками самої мережі, виріс до 10 мільйонів користувачів. Ще в травні цей показник оцінювали оцінювали в 7,4 млн. Водночас відвідуваність «ВКонтакте» впала з 9,8 до 3,8 млн користувачів.

30 червня президент Порошенко відмовився підтримати електронну петицію щодо розблокування «ВКонтакте».

1 КОМЕНТАР

Comments are closed.