Каблучка
Девайс доступний у білому і чорному кольорах та у різних розмірах

Стартап Nimb створив високотехнологічну каблучку зі вбудованою тривожною кнопкою. За кілька днів цей проект зібрав на платформі Kickstarter 98 210 доларів із заявлених 50 тисяч, пише Українська правда.

Майбутній власник Nimb зможе миттєво повідомити рідним, друзям і службам порятунку про те, що він опинився у небезпеці, надіславши сигнал SOS зі своїми координатами.

Пристрій, який має вигляд звичайної великої каблучки (девайс доступний у білому і чорному кольорах та у різних розмірах), пов’язаний зі спеціальним мобільним додатком, що дозволяє налаштувати «коло безпеки».

Тривожна кнопка розташована з тильного боку так, щоб її можна було швидко знайти однією рукою без зайвих рухів.

Творці наголошують, що її не можна натиснути випадково – щоби пристрій спрацював, кнопку треба тримати три секунди, поки каблучка не завібрує.

Окрім того, девайс вібруватиме, якщо знаходиться занадто далеко від пов’язаного з нею смартфона, тож  власник не буде забувати телефон вдома або в таксі.

Автори проекту припускають, що новинка стане у нагоді не лише жителям мегаполісів, які часто одні повертаються додому темними вулицями, а й дітям, студентам, які живуть далеко від своїх родин, людям похилого віку, спортсменам і мандрівникам, а також співробітникам компаній, які працюють з цінними вантажами і наражаються на небезпеку.

Читайте: Британський ювелір створив прикраси, оснащені GPS-системою

БЕЗ КОМЕНТАРІВ