Петро Михальчевський винним себе не визнає. Каже, що хоче «через суд відновити своє добре ім’я, довести, що не шкодив Україні»

Колишньому «міністру» анексованого Криму Петру Михальчевському, якого підозрюють у державній зраді, суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на один місяць. Про це 8 січня повідомила прес-секретар прокуратури АР Крим Тетяна Тихончик, передає Українська правда.

Під час судового засідання представники прокуратури АР Крим наполягали на арешті Михальчевського на 60 діб.

«Робота Михальчевського у російському уряді Криму є діяльністю, спрямованою на підрив територіальної цілісності України. Зокрема, у наданих прокуратурою свідченнях стверджується, що Михальчевський сприяв організації «референдуму» щодо приєднання Криму до Росії», –  йдеться у повідомленні.

Адвокати підозрюваного у держзраді Михальчевського наполягали на тому, що їхній підзахисний не має утриматися під вартою, оскільки не має наміру ховатися і хоче «через суд відновити своє добре ім’я, довести, що не шкодив Україні».

Сам Михальчевський винним себе не визнає.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 5 січня співробітники Служби безпеки України виявили в Києві колишнього «міністра охорони здоров’я» так званої Республіки Крим Петра Михальчевського. Саме він придумав схему для того, щоби змусити мешанців анексованого півострова змінити українські паспорти на російські. Крім того, Михальчевський безпосередньо брав участь у створенні незаконних органів влади на тимчасово окупованому півострові.