Суд Києва  визнав факт безперервного проживання політика в Україні впродовж п’яти років

Печерський районний суд Києва  визнав факт безперервного проживання екс-голови Одеської ОДА та колишнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі в Україні впродовж п’яти років, що дозволяє йому балотуватися у народні депутати на дострокових парламентських виборах. Відео із зали суду сам Саакашвілі опублікував у Facebook.

«Суд виніс справедливе рішення щодо моєї можливості брати участь у парламентських виборах. Ще на крок ближче до перемоги», – написав лідер «Руху нових сил».

Він підкреслив, що сьогодні в Україні немає тиску на суд.

«Я більш ніж 13 років проживав в України, навчався в Україні, отримав диплом, два роки мав строкову службу в Україні, брав участь у Майданах і був частиною влади і тепер зі своєю командою хочу допомогти президенту Зеленському побороти корупцію в Україні», – сказав Саакашвілі.

Суд виніс справедливе рішення щодо моєї можливості брати участь у парламентських виборах! Ще на крок ближче до перемоги!

Gepostet von Mikheil Saakashvili am Freitag, 21. Juni 2019

Як відомо, Міхеїл Саакашвілі був відсутній в Україні з лютого 2018 року до травня 2019 року. За законом, в народні депутати можуть балотуватися тільки ті громадяни України, які постійно проживали на її території впродовж останніх п’яти років перед виборами.

Читайте: Саакашвілі представив першу п’ятірку «Руху нових сил»