Наразі місце перебування колишнього столичного голови невідоме

25 липня слідчі Генпрокуратури отримали дозвіл суду на затримання екс-мера Києва Леоніда Черновецького з метою його участі у розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook прес-секретар Генерального прокурора України Лариса Сарган.

Вона також зазначила, що дозвіл суду на затримання екс-мера Києва отримано у зв’язку з тим, що той ухиляється від слідства, а його місце перебування невідоме.

У ГПУ також нагадали, що Управління з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями, здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного будівництва об’єкту інженерної та транспортної інфраструктури (вертолітного майданчика) на Парковій дорозі в Києві.

25.07.2017 слідчими ГПУ отримано дозвіл суду на затримання Леоніда Черновецького з метою приводу для участі у розгляді к…

Posted by Лариса Сарган on Mittwoch, 26. Juli 2017

Нагадаємо, 14 липня колишньому київському міському голові Черновецькому повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 364 КК України.

Встановлено, що в результаті незаконних дій екс-мера столиці, який діяв в інтересах невстановлених на даний час осіб з найближчого оточення колишнього президента України Віктора Януковича, були незаконно передані в оренду зі зміною цільового призначення особливо цінні землі для будівництва так званого вертолітного майданчика на Парковій дорозі в місті Києві. Внаслідок цих дій територіальній громаді міста Києва заподіяні збитки на загальну суму понад 250 млн грн.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ