САП підозрює Мирослава Продана у набутті 89 мільйонів гривень під час роботи на посадах в.о. заступника та голови Державної фіскальної служби з липня 2016 року по червень 2018 року

Солом’янський райсуд Києва дозволив зняти електронний браслет з колишнього в.о. голови Державної фіскальної служби Мирослава Продана, який підозрюється у незаконному збагаченні, а також дозволив йому не здавати закордонний паспорт. Про це повідомляє у Facebook прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Зазначається, що 4 лютого за результатами розгляду клопотання прокурорів САП суд частково продовжив строк дії процесуальних обов’язків Продану.

«Задовольняючи клопотання частково та визнаючи обґрунтованість підозри й наявність передбачених ст. 177 КПК України ризиків, слідчий суддя всупереч позиції прокурорів, відмовив у продовженні обов’язків носити електронний засіб контролю та здати на зберігання документ для виїзду за кордон», – йдеться у повідомленні.

«Фактично судом надано можливість підозрюваному безконтрольно пересуватись та виїздити за кордон», – наголосили у САП.

В антикорупційній прокуратурі додали, що мотиви ухваленого рішення наразі невідомі, оскільки оголошено лише короткий його текст.

Також у відомстві додали, що рішення слідчого судді оскарженню не підлягає.

СУД ЗНЯВ ЕЛЕКТРОННИЙ БРАСЛЕТ ТА ПОВЕРНУВ ЗАКОРДОННИЙ ПАСПОРТ КОЛИШНЬОМУ ВИКОНУВАЧУ ОБОВ’ЯЗКІВ ГОЛОВИ ДФС МИРОСЛАВУ…

Gepostet von Спеціалізована антикорупційна прокуратура am Montag, 4. Februar 2019

Нагадаємо, 28 грудня 2018 року Київський апеляційний суд залишив без змін запобіжний захід у вигляді взяття на поруки для підозрюваного у незаконному збагаченні екс-очільника Державної фіскальної служби Мирослава Продана.

2 січня суд арештував майно екс-очільника ДФС Мирослава Продана.

САП підозрює Продана у набутті 89 мільйонів гривень під час роботи на посадах в.о. заступника та голови Державної фіскальної служби з липня 2016 року по червень 2018 року. За ці кошти Продан нібито придбав дві квартири у Києві за 6,7 мільйона, два будинки у Туреччині за 78 мільйонів і три автівки представницького класу за 3,4 мільйона гривень, але оформив їх на близьку особу. Також слідство перевіряє причетність екс-очільника ДФС до придбання інших об’єктів нерухомості в Києві та люксових автомобілів.