Апеляційний суд Києва залишив без змін попереднє рішення суду Солом’янського суду

Відсторонений голова Державної фіскальної служби Роман Насіров залишиться під вартою. Рішення ухвалив Апеляційний суд Києва, передає Українська правда.

Суд також не змінив і розмір застави на суму в 100 мільйонів гривень.

Таким чином Апеляційний суд Києва залишив без змін попереднє рішення суду Солом’янського суду, який постановив арештувати Насірова на два місяці з можливістю внесення застави у розмірі 100 мільйонів гривень.

В ухвалі суду першої інстанції також йшлося, що на Насірова покладено низку зобов’язань, зокрема здати всі документи для виїзду за кордон та носити електронний браслет у разі внесення застави.

Адвокат Віктор Петруненко зазначив, що буде рекомендувати не вносити Насірову заставу.

Нагадаємо, 10 березня САП оскаржила в апеляційному порядку рішення Солом’янського суду Києва про обрання запобіжного заходу усуненому на період слідства від посади голови ДФС Роману Насірову у вигляді утримання під вартою з альтернативою внесення застави в 100 мільйонів гривень. САП не згодна з сумою застави.

Як відомо, чиновника заарештували на 60 днів. Свою вимогу сторона обвинувачення мотивує наявністю у голови ДФС британського громадянства, а також тим фактом, що за останні два роки він понад 60 разів перетинав український кордон.

Прокурори САП також нагадали, що Насіров володіє двома квартирами у Лондоні вартістю понад 200 тисяч фунтів, а також зазначили, що інкриміновані йому злочини належать до розряду тяжких.

За даними Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Насіров у 2015-2016 роках, діючи в інтересах нардепа-втікача Олександра Онищенка, дав керівникам регіональних і територіальних органів ДФС незаконну вказівку ухвалювати безпідставні рішення про розстрочку податкового боргу ТОВ «Фірма «Хас», ТОВ «Карпатнадраінвест», ТОВ «Надра Геоцентр». Тим самим державі було завдано збитків на суму близько 2 млрд грн.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ