Сам Павло Гриб не визнає звинувачень і називає справу сфабрикованою

Верховний суд Росії відхилив апеляцію сторони захисту та визнав «законним» вирок українцю Павлу Грибу, якого засудили до шести років колонії за начебто «заклики до тероризму». Про це повідомляє російське видання ТАСС.

Павло Гриб брав участь у засіданні суду за допомогою відеоконференції з колонії у Ростові-на-Дону.

Захист українця звернув увагу на «неспроможність і неприпустимість доказів, на підставі яких суд першої інстанції виносив вирок». Адвокати українця наголошували, що їхнього підзахиснго безкарно били, катували і вибивали з нього свідчення, які потім лягли в основу вироку.

Сам Гриб у своєму виступі заявив, що не згоден з вироком суду, але суддя задовільнив клопотання російської прокуратури.

Як відомо, 22 березня суд РФ засудив українця Павла Гриба до шести років позбавлення волі з відбуванням покарання в колонії загального режиму.

Російські правоохоронці затримали Павла Гриба ще 24 серпня 2017 року на території Білорусі, куди українець поїхав, щоби зустрітися з дівчиною. З нею він спілкувався у соцмережах і вона мала приїхати з Росії.

Юному українцю, хворому на портальну гіпертензію, інкримінують «схиляння до теракту». За версією звинувачення, Павло Гриб під тиском Стефана Капіноса нібито схиляв російську школярку Тетяну Єршову з Сочі виготовити та підірвати вибухівку. Сам Павло Гриб не визнає звинувачень і називає справу сфабрикованою.