Печерський районний суд остаточно закрив провадження стосовно народного депутата Сергія Лещенка. Про це на своїй сторінці у Facebook написав адвокат депутата Лещенка Дмитро Гненний.  

«Незаконне переслідування Лещенка С.А. за протоколом, складеним НАЗК, завершилося. Постанова Печерського районного суду м. Києва від 15.02.2017 про закриття провадження у справі набрала законної сили», – написав він.

«Суд апеляційної інстанції на виконання вимог КУпАП повернув апеляційну скаргу Генеральної прокуратури України без розгляду. Постанова є остаточною та оскарженню не підлягає», – додав він.

Як відомо, як відомо, 15 лютого Печерський районний суд Києва закрив так звану «квартирну справу» народного депутата Сергія Лещенка, не знайшовши в ній складу злочину. У лютому прокуратура заявила, що оскаржуватиме це рішення.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, на початку вересня 2016 року депутат Сергій Лещенко потрапив у скандал через придбання квартири площею 192 «квадрати» у новобудові на вулиці Франка у центрі Києва.

Сам нардеп виправдовувався тим, що частину грошей для придбання квартири він заощадив, а частину – позичив. Партнеркою капіталовкладення нібито стала його подруга Анастасія Топольська.

НАЗК просило суд оштрафувати його за порушення під час купівлі нерухомості в столиці. В агентстві вважали, що депутат, купуючи квартиру вартістю 7 мільйонів 550 тисяч гривень у новому будинку в історичному центрі Києва, «одержав подарунок у вигляді знижки на вартість квартири, яка була надана забудовником».

«Лещенко одержав подарунок, вартість якого у 1307,43 разів перевищила мінімальну заробітну плату (загальна сума знижки склала 1 млн. 801 тисяча 648 гривень)», – заявляло відомство.

Сам нардеп стверджує, що всі звинувачення є неправдивими, а замовлення на його переслідування надійшло з Банкової.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ