Депутати-«свободівці» вимагають визнати протиправним та нечинним розпорядження КМДА про підвищення цін на проїзд у міському пасажирському транспорті

Окружний адміністративний суд Києва переніс на невизначений термін засідання щодо скасування підвищених тарифів на проїзд у комунальному транспорті столиці. Про це у Facebook повідомив депутат від ВО «Свобода» Юрій Сиротюк.

«Окружний адміністративний суд м. Києва в останню секунду відмінив і переніс на невизначений термін засідання щодо відміни корупційного грабіжницького тарифу на проїзд у комунальному транспорті м. Києва. Суддя Келеберда «раптово мусів взяти участь в іншому засіданні», – пише депутат.

«Але скільки ниточці не витися – рішення буде на користь громади. Лиш питання, хто відшкодує киянам цей рекетирський податок. Гадаю, це має зробити з власної кишені ініціатор рішення. Не бідний же ж чоловік», – додав Юрій Сиротюк.

Як відомо, восени 2018 року фракція ВО «Свобода» у Київраді звернулася з позовом до Окружного адміністративного суду м. Києва про визнання протиправним та нечинним розпорядження КМДА про підвищення цін на проїзд у міському пасажирському транспорті.