Каськів
Суд ухвалив рішення, зважаючи на необхідність для Каськіва виїжджати за кордон для догляду за малолітньою дитиною

Печерський райсуд Києва ухвалив рішення повернути закордонні паспорти екс-керівнику Держагентства з інвестицій та управління національними проектами Владиславу Каськіву. Відповідне рішення виніс 7 грудня слідчий суддя Печерського районного суду Києва Володимир Карабань.  Про це  свідчить ухвала суду, оприлюднена в Єдиному реєстрі судових рішень 12 грудня, передає Слово і Діло.

Захисник та обвинувачений просили повернути Каськіву паспорти для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України та в’їзд в Україну, мотивуючи необхідністю виїзду за кордон для догляду за малолітньою дитиною.

Суд, вислухавши мотивацію сторін, ухвалив рішення повернути Каськіву паспорти.

Водночас він і надалі буде зобов’язаний прибувати за першою вимогою до слідчого, прокурора та/або суду, а також повідомляти слідчому, прокурору чи суду про зміну свого місця проживання.

Раніше Генеральна прокуратура оскаржила рішення Печерського райсуду Києва звільнити екс-голову Держінвестпроекту Владислава Каськіва під заставу в розмірі 160 тисяч гривень.

Нагадаємо, Владислав Каськів підозрюється у привласненні з держбюджету України 7,5 млн грн за попередньою змовою з іншими особами.

Як відомо, 1 листопада Юрій Луценко повідомив, що вночі 1 листопада з Панами в Україну екстрадували колишнього голову Держагентства з інвестицій та управління національними проектами України Владислава Каськіва, зазначивши, що це перший випадок екстрадиції екс-чиновника в Україну. Проте, колишній радник Віктора Януковича, юрист Андрій Портнов стверджує, що Владислав Каськів сам просив владу Панами видати його Україні та прилетів до Києва добровільно.