Підозрюваний зобов’язаний внести кошти упродовж 5 днів

Солом’янський районний суд Києва ухвалив рішення частково задовольнити клопотання прокуратури про обрання запобіжного заходу для нардепа Борислава Розенблата, якого підозрюють у хабарництві. Про це передає Еспресо.TV.

Зокрема, народному обранцю призначили заставу в розмірі 7 мільйонів гривень, хоча прокуратура просила 10 мільйонів. Підозрюваний зобов’язаний внести кошти упродовж 5 днів.

Раніше під час перерви у судовому засіданні нардеп заявив журналістам, що він має такі гроші. Однак, якщо вони будуть внесені як застава, то можуть постраждати люди, які працюють на підприємствах його родини.

Прокурори зауважили, що лише готівкою Розенблат задекларував 1,7 млн доларів, тобто близько 44 млн грн, тому ця сума є для нього підйомною.

Нагадаємо, 11 липня депутати Верховної Ради більшістю голосів підтримали подання Генпрокурора про зняття недоторканності з нардепа Борислава Розенблата та його колеги з «Народного фронту» Максима Полякова. Вони обоє є фігурантами так званої «бурштинової» справи.

7 липня під час розгляду регламентним комітетом Верховної Ради подання ГПУ щодо притягнення до відповідальності Розенблата Генеральна прокуратура та САП продемонстрували відеодокази вимагання та зловживання службовим становищем парламентарем.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ