Слідчі вважають, що Панов планував підірвати за допомогою саморобної бомби зал для глядачів ростовського Театру драми імені Горького

Північно-Кавказький окружний військовий суд засудив до 8 років у колонії загального режиму 19-річного українця Артура Панова, обвинуваченого в тероризмі. Інший підсудний, росіянин Максім Смишляєв, отримав 10 років колонії суворого режиму. Про це повідомив журналіст Антон Наумлюк, передає Медіазона.

Вихідця з Луганська Артура Панова затримали в грудні 2015 року в Ростові-на-Дону після того, як за версією слідства, під виглядом біженця він перетнув українсько-російський кордон. Йому пред’явили звинувачення в підготовці теракту. Слідчі вважають, що Панов планував підірвати за допомогою саморобної бомби зал для глядачів ростовського Театру драми імені Горького.

Перебуваючи під вартою, Артур Панов неодноразово оголошував голодування.

Мешканець Ростова-на-Дону Смишляєв, як стверджує слідство, допомагав Панову готувати теракт і з цього приводу листувався з українцем.

Сам Смишляєв говорив, що «поради» полягали в висловлюванні негативного ставлення до нібито запланованого теракту. За його словами, він пояснив Панову, що вважає насильницькі способи зміни влади неприйнятними.

На процесі в Північно-Кавказькому окружному військовому суді Панов визнав провину в закликах до тероризму, а також у виготовленні та зберіганні вибухівки, але відмовився визнати провину у схилянні до тероризму. На дебатах він заявив, що його змусили обмовити себе.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ