Позов подали громадські організації «Антифашистська правозахисна ліга» та «Єврейська правозахисна група»

Окружний адміністративний суд Києва 5 липня розгляне позов двох громадських організацій до Київради, які оскаржують перейменування проспекту Ватутіна на честь Романа Шухевича, а Московського проспекту – на честь Степана Бандери. Про це на своїй сторінці у Facebook написала директор Інституту правової політики та соцзахисту Єлєна Бережная.

Засідання відбудеться о 15:00 в Окружному адмінсуді Києва.

Перейменування проспекту Ватутіна оскаржують громадські організації «Антифашистська правозахисна ліга» та «Єврейська правозахисна група», представником яких у суді виступає така собі Єлєна Бєрєжная.

Друзья ! Приглашаю всех неравнодушных и представителей СМИ на судебное заседание по иску к Киевраде о незаконном переим…

Posted by Елена Бережная on Tuesday, July 4, 2017

Нагадаємо, рішенням Київради від 1 червня проспект генерала Ватутіна перейменували на проспект ім. Романа Шухевича. Втім 13 червня Окружний адмінсуд Києва призупинив процес перейменування на час розгляду позову проти зміни назви.

30 червня секретар Київради Володимир Прокопів повідомив, що рішення Київської міської ради про перейменування проспекту Генерала Ватутіна на проспект Романа Шухевича набуло чинності.

7 липня 2016 року депутати Київради перейменували Московський проспект на проспект Степана Бандери. На початку серпня це рішення підписав мер Києва Віталій Кличко.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ