Суд дозволив Коболєву не платити штраф

Київський апеляційний суд скасував штраф на суму 1,7 тис. гривень керівнику НАК «Нафтогаз України» Андрію Коболєву за відмову надати нардепу Сергію Власенку інформацію з переліком осіб, які отримали премії за перемогу в Стокґольмському арбітражі над російським «Газпромом». Про це повідомляє LIGA.net.

За інформацією видання, 29 жовтня апеляційний суд задовольнив скаргу адвоката, подану в інтересах Коболєва, і скасував рішення Шевченківського районного суду Києва про штраф. Також суд апеляційної інстанції ухвалив закрити справу у зв’язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення.

Нагадаємо, Шевченківський районний суд Києва оштрафував Коболєва на 1,7 тис. гривень за відмову надати народному депутату Сергію Власенку перелік осіб, які отримали премії за перемогу в Стокґольмському арбітражі у вересні.

Раніше наглядова рада НАК «Нафтогаз України» ухвалила рішення про виплату премій співробітникам компанії, які брали участь у суді з російським «Газпромом». Загальна сума преміальних становитиме 1% від суми виграшу (4,6 мільярда доларів), тобто 46,3 мільйона доларів.

Читайте: Суд скасував штраф Коболєву в 7 млрд грн