Прокурори заявили, що сторона захисту екс-президента-втікача «не скористалася своїм правом поставити запитання, що стосувалися обставин, викладених в кримінальному провадженні»

Оболонський райсуд відмовив адвокатам екс-президента Януковича у повторному допиті чинного глави держави Петра Порошенка. Відповідне рішення суд ухвалив 22 лютого, заслухавши клопотання сторін у справі про держзраду Януковича. Про це інформує INSIDER

«Вважаємо, що вказаний допит необхідно провести повторно, оскільки не встановлено тих обставин, які мали бути встановлені при наданні свідчень», – заявили адвокати екс-президента-втікача, подаючи клопотання.

Водночас прокурори заявили, що не вважають дане клопотання обґрунтованим, оскільки сторона захисту Януковича «не скористалася своїм правом поставити запитання, що стосувалися обставин, викладених в кримінальному провадженні».

Нагадаємо, 21 лютого суддя передчасно припинив допит Петра Порошенка після того, як сторона захисту Януковича поставила йому запитання про його відпочинок на Мальдівських островах.