У суді триває засідання у справі тимчасово відстороненого голови ДФС

Солом’янський суд Києва відмовив стороні захисту тимчасово відстороненого від посади голови ДФС Романа Насірова у задоволенні заяви про відвід судді Солом’янського районного суду Києва Олександра Бобровника, який обирав йому запобіжний захід, передає УНН.

«Суд постановив, у задоволенні клопотання захисту про відвід судді Солом’янського районного суду міста Києва Бобровника відмовити», – оголосила рішення суддя Олена Букіна.

Вона зазначила, що суд не вбачає підстав для задоволення заяви захисту.

Як відомо, напередодні судове засідання у справі Насірова перенесли на 6 березня в Апеляційний суд для того, щоб розглянули заяву про відвід судді, що розглядав клопотання про запобіжний захід. Однак, активісти заблокували виїзд із Солом’янського райсуду. Понад 200 осіб зібралися під стінами установи.

У НАБУ заявили, що залишатимуться в суді до поновлення розгляду справи Насірова.

Нагадаємо, Солом’янський районний суд Києва упродовж відведених законом 72 годин не зміг обрати запобіжний захід Роману Насірову. Майже опівночі 6 березня Насіров отримав право залишити суд, але, за твердженнями адвокатів, цим правом не скористався в очікуванні наступного судового засідання.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ