24 травня правоохоронці провели 454 обшуки в 15 областях і затримали 23 чинних і колишніх керівників податкової служби

Трьох затриманих під час гучної антикорупційної спецоперації МВС та ГПУ податківців відпустили під заставу, передає 112 Україна.

Печерський районний суд Києва обрав колишньому начальнику Дарницької податкової адміністрації в Києві Юрію Кравченку запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 1 млн гривень.

Він повинен внести гроші впродовж 5 днів. Якщо заставу не буде внесено, прокуратура може звернутися до суду для зміни запобіжного заходу. Якщо Кравченко порушить процесуальні зобов’язання на час слідства, то повинен буде заплатити суму застави.

Раніше 24 травня суд вирішив звільнити екс-начальника Головного управління Міндоходів в Луганській області Олександра Антипова  під заставу в розмірі 15 млн гривень. Також його зобов’язали носити електронний браслет спостереження.

Крім того, суд відпустив і колишнього главу податкової у Полтавській області Володимира Задорожного під заставу в 12 млн грн. На нього також одягнули електронний браслет.

Нагадаємо, у середу правоохоронці провели 454 обшуки в 15 областях і затримали 23 чинних і колишніх керівників податкової служби. На гелікоптерах їх привезли до Києва.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ