ГПУ розслідує приватизацію компанії за заниженою ціною

Печерський райсуд Києва заарештував акції телекомунікаційного оператора компанії «Укртелеком» і «ТриМоб». Про це написав Генеральний прокурор Юрій Луценко 13 квітня на своїй сторінці у Facebook.

«Печерський суд з метою забезпечення державних інтересів і відшкодування збитків задовольнив клопотання ГПУ про накладення арешту на акції «Укртелекому» і «ТриМобу», – написав він.

Луценко повідомив, що Генеральна прокуратура проводить розслідування щодо незаконного виділення за вказівкою колишнього Президента Віктора Януковича 220 млн гривень із державного бюджету й приватизації 93% акцій «Укртелекому» за заниженою на 1,6 млрд гривень ціною.

Управлінням ГПУ з протидії ОЗУ ведеться провадження про незаконне виділення за вказівкою Януковича 220 млн грн з державн…

Geplaatst door Юрій Луценко op donderdag 13 april 2017

Довідка: «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку України, компанія також є лідером ринку широкосмугового доступу в Інтернет (понад 1,6 млн користувачів).

У конкурсі з приватизації «Укртелекому» в 2011 році брала участь всього одна організація (інвестиційний фонд EPIC), яка купила компанію за 10,5 млрд грн. Через рік вона перепродала «Укртелеком» компанії СКМ Ріната Ахметова.

Раніше генеральний прокурор Юрій Луценко повідомляв, що компанія «Укртелеком» була приватизована кіпрською компанією фактично безкоштовно.

Як відомо, «Укртелеком» у січні-березні 2016 року отримав близько 100 млн грн чистого прибутку проти 165,5 млн гривень чистого збитку за аналогічний період 2015 року.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ