Медіагурпа оплатила оренду приміщення на вул. Кирилівській до березня 2018 року

У справі про розкрадання коштів із нині націоналізованого «ПриватБанку» Печерський районний суд Києва 4 вересня наклав арешт на будівлю у столиці, що її орендує телеканал «1+1», та літак Boeing, пишуть Українські новини.

Суд ухвалив рішення накласти арешт на таке майно: приналежні ТОВ «Поділ Нерухомість» нежитлові приміщення житло-офісного будинку й підземного паркінгу в Києві на вул. Фрунзе (Кирилівська), 23 (орендує «1+1»); будівля заводу «Біола» у Дніпрі на вул. Береговій, 135, що належить ТОВ «Ерлан»; літак Boeing 767-300 (власність португальської Pennylane – Comercio Internacional LDA); приналежні ТОВ «Хаджибей» земельні ділянки в Одеській області, Овідіопольському районі, масив «Золотий берег» (акваторія Чорного моря);

Також суд арештував приналежний ТОВ «Імме» будинок у Києві по проспекту Степана Бандери, 34 площею 6 921 кв. м; нежитлові будинки в Дніпрі на вул. Чкалова, 27, що належать ТОВ «Акватера» і ТОВ «Арлан»; будинок торговельного павільйону в Одесі на вул. Космонавтів, 32 (належить ПАТ «Проектно-пошуковий інститут «Південмедбіосинтез»).

Окрім того, 7 вересня суд арештував зерновий термінал «Бориваж» в Одеській області, який належить ТОВ «Агротерминал Логістик».

Нагадаємо, 29 серпня телекомпанія «1+1» отримала листа від ТОВ «Поділ Нерухомість» листа про можливе припинення договору про оренду будівлі вул. Фрунзе, 23 у Києві з 25 жовтня. Медіагурпа стверджує, що оплатила оренду цього приміщення до березня 2018 року, тому попросила Нацбанк пояснити, що буде з орендою.

Згодом Національний банк заявив, що не вимагав від орендодавця виселити телерадіокомпанію «Студія 1+1» із приміщення в Києві.

Розслідування встановило, що в травні 2014 року Національний банк і «Поділ Нерухомість» уклали іпотечний договір із забезпечення вимог НБУ як іпотекотримач за договором рефінансування від 3 березня 2009 року. Предметом іпотеки виступила зазначена будівля.

Генеральна прокуратура порушила кілька кримінальних проваджень проти колишніх керівників або власників банку за статтями 218 і 220 Кримінального кодексу, а саме – доведення банку до неплатоспроможності.

Крім того, генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що ГПУ, НАБУ та САП розслідують декілька справ, пов’язаних із «ПриватБанком».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ