Позов про стягнення заборгованості з Насалика за договором позики подав президент футбольного клубу «Карпати» (Львів) Петро Димінський

Печерський районний суд Києва заарештував квартиру і будинок міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Насалика. Про це свідчать матеріали суду, передають Українські новини.

Таким чином, суд задовольнив клопотання бізнесмена, президента футбольного клубу «Карпати» (Львів) Петра Димінського, який подав позов про стягнення заборгованості з Насалика за договором позики (сума заборгованості не вказана).

Також він подав заяву про забезпечення позову щодо арешту нерухомості Насалика, а саме: квартири площею 287,7 квадратних метрів у Києві, житлового будинку площею 561,4 квадратних метра і земельної ділянки на 1 510 квадратних метрів у Козині (Київська область).

Суд частково задовольнив клопотання і наклав арешт на квартиру та житловий будинок міністра. Термін дії рішення суду – до 26 липня 2020 року.

Міністр енергетики Ігор Насалик задекларував два «Мерседеси» і солідну суму готівки. Так, у своїй декларації Насалик зазначив 1,2 млн гривень доходу за 2016 рік, 450 тисяч доларів, 140 тисяч євро і 1,4 млн гривень готівкових коштів, а також 450 тисяч доларів і 100 тисяч євро на банківських рахунках. Також Насалик задекларував два нових автомобілі Mercedes сумарною вартістю 3,8 млн гривень.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ