Суд задовольнив клопотання детектива НАБУ про арешт майна депутата Київради

Солом’янський райсуд Києва заарештував три земельні ділянки, що належать ТОВ «Міральянс» і фігурують у розслідуванні детективів Національного антикорупційного бюро щодо затриманого депутата Київської міськради Сергія Кримчака. Рішення про арешт ухвалив слідчий суддя Віталій Українець, повідомляє Слово і Діло.

«Клопотання детектива НАБУ про арешт майна задовольнити. Накласти арешт на майно, а саме: на земельні ділянки з кадастровими номерами: №1; № 2; № 3, які належать ТОВ «Міральянс», що полягає у тимчасовому позбавленні права на відчуження, розпорядження та користування такими земельними ділянками», – йдеться в тексті постанови.

Згідно з версією слідства, депутат Кримчак через підставних осіб приватизував земельні ділянки, які пізніше подарували їх родичам політика. Ті, своєю чергою, внесли їх до статутного фонду ТОВ «Міральянс», співзасновником якого є довірені особи депутата Кримчака.

Після чого, 99,9% статутного капіталу ТОВ «Міральянс» були продані компанії-забудовнику ТОВ «Фундамент Девелопмент», а на земельних ділянках було розпочато будівництво багатоповерхового будинку. Після закінчення будівництва «Фундамент Девелопмент» за домовленістю повинно було перерахувати частину коштів від продажу квартир у цьому будинку венчурному корпоративному інвестфонду, кінцевим бенефіціаром якої є депутат Кримчак.

Нагадаємо, 14 вересня затриманому після обшуків депутату Київради Сергію Кримчаку повідомили про підозру. 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ