Все майно підприємств ДТЕК на окупованому Донбасі опинилось під арештом

Шевченківський райсуд Києва заарештував майно захоплених на території тимчасово окупованого Донбасу підприємств ДТЕК. Йдеться про транспортні засоби, вугільну продукцію та устаткування. Це означає повну заборону на відчуження, розпорядження і незаконне використання цього майна. Про це повідомляє Укрінформ.

Рішення ухвалили в рамках кримінального провадження за ч.3 ст. 206 Кримінального кодексу України.

Перелік заарештованого рухомого майна буде внесено до Державного реєстру обтяжень і бази розшуку МВС. Інформація про заарештоване вугілля буде спрямована до митних органів для вжиття заходів з  недопущення ввезення цього вугілля в Україну через територію Росії.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 10 березня холдинг «ДТЕК Енерго» зупинив майже всі вугільні шахти на окупованих територіях Донбасу.

15 березня РНБО ухвалила рішення припинити переміщення вантажів через лінію зіткнення. Причиною такого кроку в РНБО назвали не блокаду, а «різку ескалацію російської агресії проти України, насильницьке захоплення українських підприємств, розташованих на території окупованих районів Донецької та Луганської областей».

Цього ж дня стало відомо, що бойовики самопроголошених «ДНР» та «ЛНР» захопили всі активи «ДТЕК Енерго» на непідконтрольній території Донецької та Луганської областей.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ