У SkyUp Airlines переконані, що негативні відгуки в Інтернеті не можуть призупинити дію ліцензії цілої авіакомпанії

Баришівський районний суд Київської області своїм рішенням скасував ліцензію українського авіаперевізника SkyUp Airlines. Згідно з документом, авіакомпанія не має права перевозити пасажирів. Рішення суду датується 25 травня. Про повідомляє Avianews.

Причиною для скасування ліцензії SkyUp Airlines стали систематичні невиконання зобов’язань перед клієнтами, затримки рейсів і відсутність контролю за виконанням норм авіаційної безпеки.

За попередніми даними, перевізник вже найближчим часом може скасувати всі рейси. Це пов’язано з тим, що без діючої ліцензії літаки не мають права на зліт.

У компанії дізналися про рішення Баришівського районного суду 4 червня. Але не вважають, що це «може бути юридичним документом в розумінні правової демократичної європейської держави». У SkyUp Airlines переконані, що негативні відгуки в Інтернеті щодо якості їхніх послуг не можуть призупинити дію ліцензії цілої авіакомпанії.

В авіакомпанії також заявили, що позивач, який подав позов на перевізника, ніколи не був їхнім клієнтом. Тож, на їхню думку, не може пред’являти компанії будь-які претензії.

У свою чергу, міністр інфраструктури України Володимир Омелян написав у Facebook, що поки він обіймає посаду міністра інфраструктури, SkyUp літатиме, і компанії нічого не загрожує.

Він додав, що всі пасажири можуть бути впевнені, що SkyUp – це «стабільна авіакомпанія, яка надає якісні та дешеві послуги, а жодні політичні «рішення» рейдерів не вплинуть на її роботу і розвиток».

#JurassicPark або жили бідно – нічого починатиВчора вночі ряд ЗМІ опублікували рішення Баришівського районного суду…

Gepostet von Volodymyr Omelyan am Dienstag, 11. Juni 2019