Служителі Феміди не знайшли складу злочину в діях нардепа

Печерський райсуд Києва закрив так звану квартирну справу народного депутата Сергія Лещенка. Служителі Феміди не знайшли в ній складу злочину. Рішення суд ухвалив 15 лютого, передає Українська правда.

Суддя заявив, що суд «постановив у справі про адміністративне правопорушення відносно Лещенка Сергія Анатолійовича… за ч.1 ст. 172 п.5 Кодексу України про адмінпорушення закрити за відсутністю складу адміністративного правопорушення».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, на початку вересня 2016 року депутат Сергій Лещенко потрапив у скандал через придбання квартири площею 192 «квадрати» у новобудові на вулиці Франка у центрі Києва.

Сам нардеп виправдовувався тим, що частину грошей для придбання квартири він заощадив, а частину – позичив. Партнеркою капіталовкладення нібито стала його подруга Анастасія Топольська.

НАЗК просило суд оштрафувати його за порушення під час купівлі нерухомості в столиці. В агентстві вважали, що депутат, купуючи квартиру вартістю 7 мільйонів 550 тисяч гривень у новому будинку в історичному центрі Києва, «одержав подарунок у вигляді знижки на вартість квартири, яка була надана забудовником».

«Лещенко одержав подарунок, вартість якого у 1307,43 разів перевищила мінімальну заробітну плату (загальна сума знижки склала 1 млн. 801 тисяча 648 гривень)», – заявляло відомство.

Сам нардеп стверджує, що всі звинувачення є неправдивими, а замовлення на його переслідування надійшло з Банкової.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ