Служителі Феміди ухвалили відповідне рішення через «нововиявлені обставини»

Суд зобов’язав Центральну виборчу комісію зареєструвати нардепа-втікача Олександра Онищенка кандидатом на дострокових виборах у Верховну Раду. Відповідне рішення ухвалив Шостий апеляційний адміністративний суд Києва. Про це повідомляє Слідство.інфо.

Служителі Феміди ухвалили відповідне рішення через «нововиявлені обставини». Тепер підставою стало те, що Онищенко нібито навчався верхової їзди в Іспанії.

Зазначається, що напередодні суд визнав, що Олександр Онищенко впродовж останніх трьох років не переховувався від правоохоронців, а навчався в іспанській Школі верхової їзди.

«Згідно з листом ТОВ «Конюшня Бутенко О.», остання направила Онищенка за кордон на навчання до Школи верхової їзди «Середземний кінний тур Оліва Нова» (Іспанія). Відповідно до довідки від 5 липня 2019 року, Онищенко Олександр Романович у період з 1 червня 2016 по теперішній час проходив і проходить навчання», – йдеться в рішенні суду.

Суд визнав, що це є достатнім доказом, що Онищенко був поза межами України з поважних причин. Тому зобов’язав Центральну виборчу комісію внести його до виборчого бюлетеня як мажоритарника на 93-му окрузі на Київщині.

Тепер у ЦВК є лише два дні, щоб оскаржити це рішення у Верховному суді й укотре відмовити Онищенку балотуватися.

Як відомо, Центральна виборча комісія вже двічі відмовляла Онищенку в реєстрації.

Олександр Онищенко втік з України у 2016 році й наразі перебуває в Іспанії. В Україні його оголосили в розшук, однак Інтерпол оголошувати нардепа в міжнародний розшук відмовився. Сам Онищенко звинувачення заперечує.