Заборона на продаж діє з 22 вересня 2016 року

Господарський суд міста Києва зобов’язав Київську міську раду скасувати рішення про заборону торгівлі алкоголем вночі. Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook Київське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України.

Рішення суд ухвалив 10 квітня.

«Зобов’язано Київраду припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції, яке полягає у прийнятті рішення від 22.09.2016 № 19/1023 «Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об’єктах торгівлі в м. Києві», відповідно до якого встановлено не передбачену законодавчими актами України заборону реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об’єктах торгівлі торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення, окрім закладів ресторанного господарства (кафе, бари, заклади громадського харчування, ресторани, тощо) на території міста Києва з 23:00 до 10:00 години», – йдеться у повідомленні.

Господарський суд міста Києва зобов’язав Київську міську раду припинити порушення законодавства про захист економічної к…

Posted by Київське обласне територіальне відділення АМКУ on Monday, 10 April 2017

Нагадаємо, 17 березня 2016 року Київрада ухвалила рішення про заборону торгівлі алкогольними напоями у МАФах, а 22 вересня заборонила продаж алкоголю та пива у стаціонарних об’єктах торгівлі в столиці з 23:00 до 10:00.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ