Володимир Цемах не носитиме електронний браслет

Київський апеляційний суд звільнив з-під арешту колишнього бойовика терористичної «ДНР» Володимира Цемаха, який є одним з підозрюваних у розслідуванні катастрофи «Боїнґа» МН-17 Малазійських авіаліній в небі над Донбасом влітку 2014 року. Про це інформує Радіо Свобода.

Суд ухвалив рішення застосувати щодо підозрюваного Цемаха запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання, а також звільнити з-під варти в залі суду.

Ухвала суду є остаточною та оскарженню не підлягає. Суд поклав на Цемаха терміном на 60 діб в межах строку досудового розслідування наступні зобов’язання: прибувати на виклики до слідчого, до суду та прокурора, не відлучатися з населеного пункту, у якому він проживає, без дозволу слідчого, прокурора або суду; повідомляти про зміну місця проживання та роботи. Водночас електронного браслета Цемах не носитиме.

Прокуратура вимагала залишити підозрюваного під арештом, заявляючи, що він може втекти.

Нагадаємо, 3 вересня суд продовжив запобіжний захід у вигляді арешту для «начальника ППО» Слов’янської бригади терористичної «ДНР» Володимира Цемаха, який є одним з підозрюваних у розслідуванні катастрофи «Боїнґа» МН-17 Малазійських авіаліній в небі над Донбасом влітку 2014 року.