Подання на екстрадицію і арешт наразі перебуває в прокуратурі Молдови і до суду його не вносили

Суд Молдови на 10 днів продовжив термін тримання під вартою судді Дніпровського райсуду Києва Миколи Чауса.  Про це повідомили у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі, передає Українська правда.

«14 березня суд за клопотанням прокуратури Молдови продовжив арешт на 10 діб у зв’язку з незаконним перетином кордону», – йдеться у повідомленні.

Водночас подання на екстрадицію і арешт наразі перебуває в прокуратурі Молдови і до суду його не вносили, зазначили у  САП.

Нагадаємо, захист київського судді-втікача звернувся до президента країни з проханням надати йому політичний притулок.

Як відомо, суддю Дніпровського районного суду Києва Миколу Чауса арештували у Молдові через незаконний перетин кордону.

2 березня детективи Національного антикорупційного бюро передали в Генпрокуратуру документи для екстрадиції Чауса з Молдови. 7 березня детективи НАБУ особисто відвезли документи на екстрадицію судді.

Нагадаємо,  Миколу Чауса 9 серпня 2016 року піймали на хабарі. При цьому правоохоронці виявили банку з грошима. 11 серпня йому повідомили про підозру. Одразу заарештувати суддю не вдалося через суддівський імунітет.

Лише 6 вересня Верховна Рада дала згоду на затримання та арешт судді-хабарника. Однак того ж дня стало відомо, що той утік.

З 16 серпня 2016 року суддю Чауса оголосили у національний, а з 11 листопада – у міжнародний розшук.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ