Суддю Дніпровського районного суду Києва Миколу Чауса арештували у Молдові на 15 діб через незаконний перетин кордону

Захист київського судді-втікача Миколи Чауса, заарештованого в Молдові, звернувся до президента країни з проханням надати йому політичний притулок. Цю інформацію підтвердив голова Антикорупційної прокуратури Молдови Віорел Морарь, передає Укрінформ.

«В даний час Чауса заарештовано на 15 діб після добровільного звернення до правоохоронних органів щодо незаконного перетину кордону Молдови. Після отримання від Генеральної прокуратури України документів про екстрадицію Чауса ми готуємо необхідні документи для виконання цієї процедури. Разом з тим, сторона захисту звернулася до президента Молдови із заявою про надання Миколі Чаусу політичного притулку», – розповів він.

Як відомо, суддю Дніпровського районного суду Києва Миколу Чауса арештували у Молдові на 15 діб через незаконний перетин кордону.

Голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький не виключив, що підозрюваний у хабарництві суддя Дніпровського райсуду Микола Чаус може просити політичного притулку у Молдові.

Нагадаємо, суддю Миколу Чауса 9 серпня піймали на хабарі. При цьому правоохоронці виявили банку з грошима. 11 серпня йому повідомили про підозру. Одразу заарештувати суддю не вдалося через суддівський імунітет.

Лише 6 вересня Верховна Рада дала згоду на затримання та арешт судді-хабарника. Однак того ж дня стало відомо, що той утік.

З 16 серпня 2016 року суддю Чауса оголосили у національний, а з 11 листопада – у міжнародний розшук.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ