Кефір – чудовий продукт, щоби розвантажити шлунок після свят

Якщо після Великодніх свят ви відчуваєте важкість у шлунку, слід попіклуватися про своє здоров’я та почати відновлення організму.

Ось 4 простих способи, як повернути свій шлунок в норму:

Їжте суп. Суп – це найкращий продукт при відчутті тяжкості. Фахівці рекомендують приготувати овочевий суп, використовуючи лише легкі інгредієнти. Клітковина з овочів допоможе запустити травлення. Якщо ж ви не любите овочеві супи, зробіть суп-пюре з додаванням вершків.

Зігрійте живіт. Несподівано, проте іще один варіант боротьби з важкістю в шлунку – грілка. Покладіть теплу грілку на живіт і полежіть 20-30 хвилин. Приємне тепло розслабить гладку мускулатуру і допоможе відновити процес травлення.

Пийте кефір. Після того, як ви відчуваєте, що переїли, пийте протягом усього дня кефір. Бажано, щоб його жирність була не більшою 1%. Корисні бактерії, що містяться в кефірі, допоможуть налагодити всі процеси в шлунково-кишковому тракті.

Вживайте прополіс. Іще один секрет того, як прибрати відчуття важкості після переїдання – це прополіс. Розбавте 4 краплі настоянки прополісу в склянці води і пийте перед прийомами їжі. Уже до кінця дня ви відчуєте, що вам легшає.

Щоправда, якщо важкість із шлунку не зникне протягом двох днів, жодні з порад вам більше не допоможуть. Тому краще у такому випадку звернутися до лікаря.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ