Суркіси та наближені до них особи подали понад 40 позовів проти НБУ

Ігор та Григорій Суркіси, а також пов’язані з ними особи подали 42 позови проти Національного банку України. Про це свідчать дані Єдиного державного реєстру судових рішень, передає Економічна правда.

Іншими позивачами виступають батько Ігоря і Григорія Рахміль Суркіс, Світлана Суркіс (дочка Г. Суркіса), Марина Суркіс (дочка І. Суркіса), Поліна Ковалик (є одним з акціонерів А-Банку), А-Банк, футбольний клуб «Динамо» (І. Суркіс – президент клубу).

Позивачами також виступили пов’язані з Суркісами офшорні компанії – Camerin Investments LLP, Sunnex Investments LLP, Tamplemon Investments LLP, Berlini Commercial LLP, Lumil Investments LLP, Sofinam Investments LLP.

Майже всі позови подано до адміністративного суду. Вони стосуються оскарження визнання Нацбанком зазначених осіб пов’язаними з «ПриватБанком», у зв’язку з чим їхні кошти в банку підлягали примусовому обміну на акції додаткової емісії (bail-in) під час націоналізації фінустанови.

Відповідно до держреєстру, Київський апеляційний суд 6 і 18 вересня розгляне апеляції на рішення Окружного адміністративного суду Києва від 17 травня 2017 року, який задовольнив позови А-Банку і шести зазначених фізичних осіб.

До того ж, поки не визначено дату засідання Вищого адміністративного суду, який повинен розглянути заяви про оскарження рішення Київського апеляційного суду від 27 липня і рішення Окружного адмінсуду від 20 березня 2017 року, якими частково задоволено позовні вимоги ФК «Динамо».

Читайте: Спритні Суркіси відсудили у держави понад 1 мільярд гривень

БЕЗ КОМЕНТАРІВ