Також під стінами парламенту стався конфлікт представників «Донбасу» із силовиками

Під Верховною Радою біля наметового містечка учасників акції протесту стались сутички між протестувальниками та поліцією. Правоохоронці застосували сльозогінний газ. Про на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив народний депутат Єгор Соболєв.  

Інцидент стався біля наметів на році вулиці Шовковичної і Грушевського. Сутички тривали близько 5 хвилин.

Поліція намагалася відібрати в учасників акції щити, які ті напередодні відібрали під час сутичок. Протестувальники ж намагалися вирвати бруківку.

За словами одного з учасників акції, депутата від «Самопомочі» Єгора Соболєва, з боку паркану-сітки, де знаходиться кордон силовиків, висунувся загін спецпризначенців.

«Без попередження почали прискати газом і бити по ногах: мене, хлопців били. Ми відбились», – сказав він.

Соболєв зазначив, що командири правоохоронців відмовились коментувати ці дії.

Раніше у представників батальйону «Донбас», що беруть участь в акції протесту, стався короткочасний конфлікт із правоохоронцями біля готелю «Київ», що навпроти Маріїнського парку. Правоохоронці спробували завадити проносити речі, в основному спальники та каремати, через паркан-сітку, встановлену напередодні акції протесту 17 жовтня.

У відповідь на це представники «Донбасу» почали перекидати речі через кордон поліцейських. І таким чином частина речей була доставлена до наметового містечка.

Як відомо, 17 жовтня під стінами парламенту відбулися масштабні мітинги. У центр Києва вийшло близько 4,5 тисяч осіб. Протестувальники вимагали нових правил виборів до парламенту, скасування депутатської недоторканності та створення антикорупційного суду.

Жодної з вимог Рада 17 жовтня не виконала. Спікер Парубій повідомив, що парламент розгляне закон про скасування депутатської недоторканності 19 жовтня.