ЦВК розпустила комісію №210

16 серпня у Прилуках Чернігівської області під будівлею окружної виборчої комісії на 210 окрузі відбулися сутички. Комісія мала сьогодні оголосити остаточні результати виборів до Верховної Ради.

Місцеві пабліки повідомляли, що біля будівлі ОВК збираються «тітушки». Щоб отримати доступ до бюлетенів, невідомі на один з поверхів будівлі закинули димову шашку.

В будівлі ОВК210 пожежа!Сьогодні тут мають оголосити рішення про програш Коровченком виборів і до 12.00 надіслати рішення до ЦВК.Схоже, голова ОВК Соколовська, яка працює в інтересах Коровченка та "кришується" місцевою поліцією, рішення вирішила спалити

Gepostet von игорь стах am Donnerstag, 15. August 2019

Напередодні ЦВК зобов’язала окружну виборчу комісію 210-го округу скласти і подати уточнюючий протокол за підсумками голосування на позачергових виборах у Верховну Раду. Це мало статися не пізніше 12:00 16 серпня.

Пізніше у прес-службі Ценрвиборчкому повідомили, що розпускають комісю.

«…повноваження ОВК ОВО № 210 стосовно встановлення підсумків голосування в цьому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року здійснюватиме Центральна виборча комісія», – йдеться у повідомленні.

ЦВК розглянула окремі питання діяльності ОВК ОВО № 21016 серпня після перерви Комісія продовжила свою роботу в режимі…

Gepostet von Центральна виборча комісія – Central Election Commission of Ukraine am Freitag, 16. August 2019

Згідно з даними на сайті ЦВК, переможцем в мажоритарному окрузі №210 визнаний самовисуванець Сергій Коровченко – 21,24% голосів виборців. Його найближчий суперник – самовисуванець Борис Приходько відстав лише на 101 голос.