Депутат Київради Святослав Кутняк

20 грудня 2018 Апеляційний суд міста Києва за позовом Всеукраїнської громадської організації «Спілка власників житла України» (голова Олексій Кучеренко) визнав незаконним Розпорядження Кличка, яким він одноосібно підвищив вдвічі тариф на утримання будинку та прибудинкової території. Наголошую, що рішення про цей тариф ухвалює ВИКЛЮЧНО Кличко, не Гройсман, Порошенко тощо, а саме КЛИЧКО, чий підпис і стоїть під відповідним незаконним розпорядженням.

У четвер, 7 лютого, на годині запитань до міського голови в Київраді поставив цілком логічне питання: якщо є рішення суду, яке визнало Розпорядження КМДА №668 від 6 червня 2017 року незаконним і скасувало його, і це рішення вже набрало законної сили, то чому майже два місяці немає ЖОДНОЇ реакції від Кличка! Чого півтора року незаконно з киян збиралися гроші й досі збираються, попри рішення суду?! Чи буде виконаний перерахунок? Чи хтось понесе за це відповідальність?!

Все, що почули кияни у відповідь від міського голови, це те, що його профільний заступник Пантелеєв у відрядженні, а сам Кличко просто некомпетентний у цьому питанні! Так я хочу нагадати, що на незаконному розпорядженні, яке підвищило удвічі платіжки за прибудинкову територію стоїть підпис КЛИЧКА, а не його заступника, який у відрядженні!

Також принагідно хочу нагадати, що ще в літку 2017 року мною разом з іншими «свободівцями» був зареєстрований і поданий на розгляд Київради проект рішення, який передбачав скасування незаконного розпорядження КМДА, але спочатку Кличко одноосібно не включив його в порядок денний, а потім спроба включити його з голосу не набрала потрібної кількості голосів, оскільки більшість продажних депутатів підтримали свого начальника мера-рекетира!
(Деталі тих подій з поіменним голосування депутатів тут https://www.facebook.com/s.kutniak/posts/1445394408889507)!

Крім того у своїй відповіді Кличко почав «переводити стрілки» на застарілу радянську систему управління житлового фонду, яка нам залишилася у спадок та корупцію, яка по сьогоднішній день там панує! Так у мене виникає логічне питання до Кличка, який, нагадаю, вже п’ятий рік є міським головою столиці, а як же ваша так звана «реформа», а саме Рішення Київради «Про удосконалення структури управління житлово-комунальним господарством міста Києва», яку ви разом зі своїми поплічниками проштовхнули через депутатський корпус під лозунгами реформи управління житлового сектора, створивши в кожному районі керуючі компанії?! А де боротьба з корупцією на рівні житло-комунального господарства?

Кличко сам визнає, що по сьогоднішній день залишилися чиновники, які на цьому «заробляють», але замість того, щоби їх звільняти й звертатися в правоохоронні органи, він це все прикриває й отримає свою «долю»!

Поки головний корупціонер столиці – Кличко – займає посаду міського голови, то розраховувати на боротьбу з корупцією у відповідному районі/мікрорайоні на рівні «ЖЕКу» просто смішно.

Кличко не знає чому підняв тариф за прибудинкову територію півтора роки тому!20 грудня 2018 Апеляційний суд міста Києва за позовом Всеукраїнської громадської організації «Спілка власників житла України» (голова Олексій Кучеренко) визнав незаконним Розпорядження Кличка яким він одноосібно підвищив вдвічі тариф на утримання будинку та прибудинкової території. Наголошую, що рішення про цей тариф приймає ВИКЛЮЧНО Кличко, не Гройсман, Порошенко тощо, а саме КЛИЧКО, чий підпис і стоїть під відповідним незаконним розпорядженням. У четвер 7 лютого на годині запитань до міського голови в Київраді задав цілком логічне питання: якщо є рішення суду яке визнало Розпорядження КМДА №668 від 6 червня 2017 року незаконним і скасувало його, і це рішення вже набрало законної сили, то чому майже два місяці немає ЖОДНОЇ реакції від Кличка! Чого півтора роки незаконно з киян збиралися гроші й досі збираються, попри рішення суду?! Чи буде виконаний перерахунок? Чи хтось понесе за це відповідальність?!Все що почули кияни у відповідь від міського голови це те, що його профільний заступник Пантелеєв у відрядженні, а сам Кличко просто некомпетентний у цьому питанні! Так я хочу нагадати що на незаконному розпорядженні який підвищив у двічі платіжки за прибудинкову територію стоїть підпис КЛИЧКА а не його заступника, який у відрядженні!Також принагідно хочу нагадати що ще в літку 2017 року мною разом з іншими свободівцями був зареєстрований і поданий на розгляд Київради проект рішення який передбачав скасування незаконного розпорядження КМДА, але спочатку Кличко одноосібно не включив його в порядок денний, а потім спроба включити його з голосу не набрала потрібної кількості голосів, так як більшість продажних депутатів підтримали свого начальника мера-рекетира! (Деталі тих подій з поіменним голосування депутаті тут https://www.facebook.com/s.kutniak/posts/1445394408889507)!Крім того у своїй відповіді Кличко почав "переводити стрілки" на застарілу радянську систему управління житлового фонду, яка нам залишилася у спадок та корупцію, яка по сьогоднішній день там панує! Так у мене виникає логічне питання до Кличка який, нагадаю, вже 5 рік є міським головою столиці, а як же ваша так звана «реформа», а саме Рішення Київради “Про удосконалення структури управління житлово-комунальним господарством міста Києва”, яку ви разом зі своїми поплічниками проштовхнули через депутатський корпус під лозунгами реформи управління житлового сектору створивши в кожному районі Керуючі компанії?! А де боротьба з корупцією на рівні житло-комунального господарства? Кличко сам визнає що по сьогоднішній день залишилися чиновники які на цьому "заробляють", але замість того, щоб їх звільняти й звертатися в правоохоронні органи, він це все прикриває й отримає свою "долю"! Поки головний корупціонер столиці – Кличко – займає посаду міського голови, то розраховувати на боротьбу з корупцією у відповідному районі/мікрорайоні на рівні "ЖЕКу", просто смішно.

Gepostet von Кутняк Святослав am Sonntag, 10. Februar 2019

Джерело: Святослав Кутняк