Депутат Київради Святослав Кутняк

Вчора на пленарному засіданні Київради було підтримано розроблений мною проект рішення щодо розірвання договору оренди земельної ділянки по вул. Краснодарській, 46. Рік тому назад на зустрічі Юрія Левченка з громадою мікрорайону Нивки до нас звернулися з даної проблеми, сьогодні ми зробили вагомий крок щоб по справжньому навести лад на тій території.

Підставою для розірвання договору стали чисельні звернення громади і скарги на те, що орендар перетворив ділянку на смітник.

Колись доглянута земельна ділянка сьогодні стоїть поросла чагарниками та бур’яном, а будівля, яка знаходилася на ній і під експлуатацію якої був укладений договір, – знесена забудовником. Більше деталей тут: https://www.facebook.com/s.kutniak/posts/1561779533917660

Очевидні порушення умов договору депутатам-лобістам збудовників було важко заперечити. Тож більшість була вимушена підтримати свободівський проект рішення щодо розірвання договору оренди із беззаперечно недобросовісним орендарем.

До слова, ми однозначно будемо звертатися до керівництва Департаменту благоустрою та Шевченківської РДА щоби найближчим часом знайшлися всі необхідні ресурси для очищення ділянки і наведення там порядку.

https://www.facebook.com/s.kutniak/videos/1673454226083523/

Джерело: Святослав Кутняк