Депутат Київради Святослав Кутняк

НАГІРНА, 25 – НАЙБІЛЬШ НАХАБНЕ ЛОБІЮВАННЯ ЗАБУДОВНИКА ВІД ФРАКЦІЇ КЛИЧКА

Вчора на засіданні Київради депутати «БПП» знову в порушення регламенту спробували скасувати ухвалене рішення про відмову в поновленні договору оренди із забудовником на Нагірній, 25. Аби недопустити цього, я змушений навіть був вийняти картку у секретаря засідання, а наша фракція «Свобода» заблокувала трибуну. Перша спроба БППшників скасувати результати тут:

ІСТОРІЯ З НЕЗАКОННОЮ ЗАБУДОВОЮ НА ВУЛ. НАГІРНІЙ, 25 ПРОДОВЖУЄТЬСЯ!Як я зазначав в попередньому пості…

Gepostet von Кутняк Святослав am Freitag, 6. Juli 2018

Вказаний проект рішення був розроблений мною на чисельні звернення громади та за наявності порушення забудовником цілої купи норм законодавства! Про самі порушення читайт тут:

ПОДВІЙНА ГРА БППШНИХ ДЕПУТАТІВ Сьогодні земельна комісія спробувала обвести громаду кругом пальця. Подвійна гра, яка…

Gepostet von Кутняк Святослав am Dienstag, 15. Mai 2018

Ми з нардепом Юрієм Левченком та мешканцями роками боремося із хаосом забудов в Києві, але такого явного і публічного лобіювання забудовників важко пригадати!

Після невдалої і смішної спроби друга Банаса і корупціонера Петровця під виглядом «технічної помилки в голосуванні», де він чітко визнав, що помилився, голосуючи «ЗА», фракція мера продовжує спроби скасувати голосування.

Вчора на засіданні інший депутат «БПП» Михайленко, ні сіло ні впало заявляє про «своє право на виступ з цього питання», яке вже було проголосоване, і просить скасувати рішення та переголосувати його тепер так, щоб воно точно «випадково» вдруге не пройшло.

Наші з громадою спостереження щодо того, що команда Кличка «переборщила» з голосами «за» і хибно підтримала рішення, яке збиралася завалити, тепер чітко доведені! Від такої нахабної поведінки БППшників на цей раз вже у мене не витрамали нерви і я, не коментуючи виступ «зарядженого» Михайленка, пішов напряму до секретаря, аби зупинити це блюзнірство. Такого нахабного лобіювання забудови на моїй пам’яті в Київраді ще не було. Весь процес можете переглянути на відео.

Закликаю громаду приходити на прийоми до депутатів Кличка і хай вони поглянуть вам в очі та спробують знайти бодай якесь виразне пояснення своїй підлій і боягузливій позиції з цього питання!

P.S. На відео (1 хв 10 сек) також чітко видно, як Петровець (обличчя, знайоме киянам з мила, яким він їх підкуповував) активною жестикуляцією просить Страннікова, який пішов до президії, повернутися в зал і голосувати за питання. Вони навіть щиро вірили, що зможуть так легко перекреслити роки протистояння громади проти забудовника одним голосуванням.

Здавалося б, після всього, що нам довелося бачити, дивуватися вже немає чому. Але, схоже, що у лицемірства та підлості немає дна. На цей раз відбилися, але щось мені підсказує, що команда Кличка на цьому не зупиниться…

НАГІРНА, 25 – НАЙБІЛЬШ НАХАБНЕ ЛОБІЮВАННЯ ЗАБУДОВНИКА ВІД ФРАКЦІЇ КЛИЧКАВчора на засіданні Київради депутати "БПП" знову в порушення регламенту спробували скасувати прийняте рішення про відмову в поновленні договору оренди із забудовником на Нагірній, 25. Аби недопустити цього, я змушений навіть був вийняти картку у секретаря засідання, а наша фракція "Свобода" заблокувала трибуну. Перша спроба БППшників скасувати результати тут (https://www.facebook.com/s.kutniak/posts/1713626165399662).Вказаний проект рішення був розроблений мною на чисельні звернення громади та за наявності порушення забудовником цілої купи норм законодавства! Про самі порушення читайт тут (https://www.facebook.com/s.kutniak/posts/1651806388248307 ). Ми з нардепом Юрієм Левченком та мешканцями роками боремося із хаосом забудов в Києві, але такого явного і публічного лобіювання забудовників важко пригадати! Після невдалої і смішної спроби друга Банаса і корупціонера Петровця під виглядом "технічної помилки в голосуванні", де він чітко визнав, що помилився, голосуючи "ЗА", фракція мера продовжує спроби скасувати голосування.Вчора на засіданні інший депутат "БПП" Михайленко, ні сіло ні впало заявляє про "своє право на виступ з цього питання", яке вже було проголосоване, і просить скасувати рішення та переголосувати його тепер так, щоб воно точно "випадково" вдруге не пройшло.Наші з громадою спостереження щодо того, що команда Кличка "переборщила" з голосами "за" і хибно підтримала рішення, яке збиралася завалити, тепер чітко доведені! Від такої нахабної поведінки БППшників на цей раз вже у мене не витрамали нерви і я, не коментуючи виступ "зарядженого" Михайленка, пішов напряму до секретаря, аби зупинити це блюзнірство. Такого нахабного лобіювання забудови на моїй пам'яті в Київраді ще не було. Весь процес можете переглянути на відео. Закликаю громаду приходити на прийоми до депутатів Кличка і хай вони поглянуть вам в очі та спробують знайти бодай якесь виразне пояснення своїй підлій і боягузливій позиції з цього питання!P.S. На відео (1 хв 10 сек) також чітко видно, як Петровець (обличчя, знайоме киянам з мила, яким він їх підкуповував) активною жестикуляцією просить Страннікова, який пішов до президії, повернутися в зал і голосувати за питання. Вони навіть щиро вірили, що зможуть так легко перекреслити роки протистояння громади проти забудовника одним голосуванням. Здавалося б, після всього, що нам довелося бачити, дивуватися вже немає чому. Але, схоже, що у лицемірства та підлості немає дна. На цей раз відбилися, але щось мені підсказує, що команда Кличка на цьому не зупиниться…

Gepostet von Кутняк Святослав am Mittwoch, 11. Juli 2018

Джерело: Святослав Кутняк