Депутат Київради Святослав Кутняк

ЗАКЛИКАЄМО КЛИЧКА ПІДПИСАТИ РІШЕННЯ ЩОДО НАГІРНОЇ, 25!

В світлі останніх подій, через нав’язливу ідею чисельних представників мерської фракції скасувати результати голосування, яким було відмовлено в поновленні договору оренди забудовнику на Нагірній, 25, виникла необхідність (як би це абсурдно не звучало) закликати Кличка своєвчасно виконати свій обов’язок та підписати зазначене рішення.

Також цьому зверненню передує той факт, що наразі в Департаменті земресурсів в авральному режимі готується до підпису Кличком клопотання про поновлення цього ж договору. Нагадую, що продажні БППшники на комісії підтримали два взаємовиключні документи: клопотання Департаменту про подовження оренди на 15 років і мій проект рішення про відмову в подовженні цього ж договору.

Навіть не зважаючи на той факт, що мій проект рішення підтримав депутатський корпус, а клопотання Департаменту лише 12 членів комісії, доводиться зайвий раз закликати до об’єктивних дій. Саме тому я сьогодні ж зареєстрував відкритого листа до Кличка. Цей лист підтриманий народним депутатом Юрієм Левченком та громадою, за активність якої я не стомлююся дякувати! Ця історія вже відкрила очі громади на реалії сьогоднішньої влади, але будемо бачити, що скаже Кличко і кого він підтримає – вкотре забудовників чи нарешті прислухається до громади та чинного законодавства!

Джерело: Святослав Кутняк