Документ декларує єдність зусиль націоналістичних політичних сил у реалізації поставлених завдань

Партії «Свобода», «Національний корпус» і «Правий сектор» об’єднуються для досягнення політичних цілей. Їхні лідери – Олег Тягнибок, Андрій Тарасенко та Андрій Білецький – 16 березня підписали документ під назвою «Національний маніфест». Про це повідомляє прес-служба «свободівців».

Також документ підтримали ОУН на чолі з Богданом Черваком, Конґрес українських націоналістів під керівництвом Степана Брацюня та організація «С14» (лідер – Сергій Мазур).

Маніфест укладено на основі програмових засад організацій-підписантів. Документ декларує єдність зусиль націоналістичних політичних сил у реалізації поставлених завдань.

У маніфесті зазначено, що Україна повинна направити зусилля на створення Балто-Чорноморського Союзу, повернути ядерний статус, розірвати дипломатичні відносини з Росією, дозволити громадянам володіти вогнепальною зброєю.

Крім того, партії збираються культивувати в Україні традиційні цінності, посилити кримінальну відповідальність за корупцію, вести ефективну боротьбу з нелегальною міграцією, створити єдину помісну церкву із центром у Києві.

Націоналісти також обіцяють запровадити процедуру імпічменту президента й відкликання депутатів, запровадити виборність суддів і місцевих чиновників.

Представляючи Національний маніфест, очільник «Свободи» Олег Тягнибок наголосив: «Історія показала, що ніякі демократи, ліберали, соціалісти не здатні реалізувати інтересів української нації. Лише націоналісти, які матимуть повноту влади, можуть розбудувати державу на користь українців».

За його словами, Національний маніфест – це стратегічний план розбудови Української держави: «Коли влада буде належати націоналістам – ми зреалізуємо цей маніфест. Напрацювання для цього в нас є вже зараз у вигляді законопроектів, однак теперішня влада не здатна їх ухвалити. Сьогодні історичний день: ми не просто координуємо дії – ми об’єднуємо зусилля задля величі української нації».

Своєю чергою, Андрій Білецький заявив, що маніфест не є програмою жодної партії. «Це документ, із яким ми починаємо свій хрестовий похід проти цієї влади», – сказав він.

Із повним текстом документа можна ознайомитись тут.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ